Kaymakam Ferhat Sinanoğlu’ndan 2017-2018 Eğitim- Öğretim Yılı Mesajı

"Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ferhat Sinanoğlu 2017-2018 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı."

Kaymakam Sinanoğlu  mesajında, "Okullarımız çocuklarımızın hayat boyu kullanacağı bilgi ve becerilerin temelinin atıldığı yerdir. Çocuklarımız bizim yarınlarımızdır. Her geçen gün, bir öncekinden daha fazla bilgi ve beceri isteyen yaşamımızda, çocuklarımıza daha nitelikli bir eğitim vererek, geleceğe hazırlamak en önemli görevimizdir”
Geleceğe yön verecek bir toplum yaratmak için eğitim-öğretimin ne kadar önemli olduğunu belirten Kaymakam Sinanoğlu; “İlçemizde geleceğimizin teminatı olan 36000 öğrencimiz, yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamış bulunmaktadır. Yeni eğitim-öğretim yılının Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, okul idarecilerimiz ve çalışanlarına, öğrencilerimize, velilerimize hayırlı olmasını ve yeni eğitim-öğretim yılının, umutların yeşerdiği, aydınlık yarınlara atılan ilk adım olmasını diliyorum. Saygıdeğer öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle  tüm eğitim camiasının  yeni eğitim öğretim yılını kutluyor, 2017-2018 eğitim öğretim yılının İlçemize ve Ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum” dedi.