Suruç'ta Kilit Parke Çalışması Devam Ediyor.

"Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde kayyumun idaresinde olan belediye 9 aylık kilitli parke taşı döşeme çalışmasının bilançosunu açıkladı.

Suruç Belediyesi'nin 9 aylık süreçte sorumluluk bölgesi sınırları içerisinde yer alan tüm bölgelerde 178 bin metre kara kilit parke taşı döşedi."

Suruç Belediye Başkan Vekili Ferhat Sinanoğlu, göreve geldiği günden bu yana devletin tüm imkânlarını Suruç'un gelişmesi için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

"DEVLETİN GÖNDERDİĞİ PARALARI ÇÖPE ATMAK GİBİ BİR LÜKSÜMÜZ YOK"

İlçede çok büyük sıkıntıların varlığının herkes tarafından bilindiğine dikkat çeken Suruç Belediye Başkan Vekili Ferhat Sinanoğlu“ Sorunları biliyoruz ancak devletin vatandaşlarımıza hizmet etmek için gönderdiği imkan ve paraları da çöpe atmak gibi bir lüksümüz yok. Suruç halkı ve ilçemiz maalesef şimdiye kadar hiç bir şekilde belediyeden hizmet alamamış. Kurduğumuz ekiple 9 ay gibi kısa bir sürede alt yapı ,üst yapı ,çevre düzenlemesi başta olmak üzere girişmedik sokak mahalle ve cadde bırakmayarak şimdiye kadar görülmemiş bir hizmet yaparak sadece ilçede 178 bin m2 kilit parke taşı döşemesi yaptık. Elimizde sihirli değnek yok ama göreve gelirken söz verdik Suruç ilçemizi daha rahat daha güzel ve değişen bir Suruç olarak hizmetlerimiz devam edecek. Yapmış olduğumuz çalışmalarda belediyelerinden ve siyasilerden büyük destek aldık. Halkımız adına bizlere destek veren tüm siyasilerimize ve kurumlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.