YILDIRIM MAHALLESİNE 2500 M2'LİK PARK

Suruç belediyesi ilçe genelinde yeşil alan ve park sayılarını arttırmaya devam ediyor. Her mahalleye bir park projesi kapsamında nüfus bakımından önemli bir yere sahip olan YILDIRIM mahallesinde 2500 m2 alana sahip park yapımı için proje çalışması başladı

Suruç belediyesi ilçe genelinde yeşil alan ve park sayılarını arttırmaya devam ediyor. Her mahalleye bir park projesi kapsamında nüfus bakımından önemli bir yere sahip olan YILDIRIM mahallesinde 2500 m2 alana sahip park yapımı için proje çalışması başladı.


Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş Kapalı spor salonu arkasında inşaa edilecek olan Yıldırım Parkının yapılacağı alanda incelemelerde bulundu, yetkilerden bilgil aldı.


Suruç ilçesinde iki yıllık görev sürecinde başta alt yapı ve üst yapı olmak üzere önemli projelerin hayata geçirildiğini belirten Başkan V.Aktaş "İlçe genelinde 24 parkı vatandaşlarımızın hizmetine sunduk "dedi.


Aktaş Yıldırım mahallesinde yapılacak olan parkın 1500 m2'sinin yeşil alanı kapsayacağini, park alanında kamelyalar, oturma bankları ve çocuk oyun alanlarının bulunacağını söyledi.

Bir gökyüzü ve şunu diyen bir yazı 'YILDIRIM MAHALLESİNE 2500 M2'LİK PARK' görseli olabilir

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar ve gökyüzü görseli olabilir

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve gökyüzü görseli olabilirBir 4 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir