AKTAŞ'TAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI...

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş "24 Kasım Öğretmenler Günü " dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş "24 Kasım Öğretmenler Günü " dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Aktaş mesajında Öğretmenlerin  tarih boyunca  bilginin, çağdaşlığın, sevginin, barışın öncüleri, toplumun bütün kesimlerine yol gösteren önder ve örnek insanlar olduklarını " vurguladı. 

 Öğretmenliğin sevgi, şefkat ve fedakârlık isteyen kutsal bir meslek olduğunu ifade eden Başkan V.Aktaş " Öğrencilerimizi geleceğe hazırlayan, onların bedensel, ruhsal ve zihinsel gelişiminde yönlendirici rol üstlenen pandemi sürecinde de büyük bir fedakarlık örnegi gösteren öğretmenlerimiz, geleceğimizin büyük güvencesidir.

Bir milletin bir ulusun  kalkınması, toplumun eğitim düzeyiyle orantılı olarak gerçekleşir.Milli kültür ve tarihimize bağlı, evrensel değerlere açık, aklı hür vicdanı hür kişiler olarak yetişmeleri için bin bir fedakarlıkla çalışan, öğretmenlerimize şükran duygularımı ifade ediyor , bu duygu ve düşüncelerle Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere hayatını kaybeden tüm öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, nadide ilçemiz Suruç'ta emekli olan Öğretmenlerimizin,  görevini büyük bir özveri ifaa  eden  öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü en içten duygularımla kutluyorum. " dedi.

Bir bir veya daha fazla kişi ve şunu diyen bir yazı 'küçük zihinleri şekillendirmek için kocaman gürek bir gerekir. Öğretmenler Günü Kutlu Olsun সক SURUC BELEDİYESI 1891 Kenan AKTAŞ Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.' görseli olabilir