BAŞKAN V. AKTAŞ ALİGÖR İÇİN MÜJDEYİ VERDİ

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş Aligör Mahallesini ziyaret etti ,cadde ve sokaklarda asfaltlama ve kilitli parke taşı döşemesi yapılacağı müjdesini verdi.

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş Aligör Mahallesini ziyaret etti ,cadde ve sokaklarda asfaltma ve kilitli parke taşı döşemesi yapılacağı müjdesini verdi. 

Başkan V.Aktaş gezı ve incelemeleri kapsamında ALİGÖR Mahallesini ziyaret etti Suruç Belediyesi tarafından başlatılan köy içi yol yapım  çalışmaları yerinde inceledi yetkilerlerden bilgi aldı. 

Gezi ve incelemeleri sonrasında bir açıklama yapan Başkan V.Aktaş Aligör mahallesinde hizmet seferberliği başlattıklarını  " Kent Estetiği Projesi kapsamında Aligör mahallesi girişinde evlere yönelik tek tip  boyama çalışmalarını yaptıklarını devam eden çalışmalar kapsamında iki parkı da vatandaşların hizmete sunduklarını söyledi. 

 Suruç Belediyesi tarafından ilçe genelinde köy içi yollarda yenileme  çalışmalarının devam ettiğini belirten Aktaş #ALİGÖR mahallesinde de köy içi yapım çalışmalarının devam ettiğini söylerek " Aligör mahallesinde yakın zamanda başlayacak alt yapı çalışması sonrasında bütün caddeler ve sokaklar asfalt ve kilitli parke taşı yapmak suretiyle istenen seviyeye getirilmiş olacak." dedi.

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'Başkan V.Aktaş Aligör Mahallesi için müjdeyi verdi.' görseli olabilir

Bir 9 kişi, ayakta duran insanlar, yol, ağaç ve şunu diyen bir yazı 'Başkan V.Aktaş™ Aligör Mahallesi için müjdeyi verdi.' görseli olabilir