KONYA'DAN GELDİ AKTAŞ'A TEŞEKKÜR ETTİ.

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş " HALK GÜNÜ BULUŞMALARI kapsamında vatandaşları makamında kabul etmeye devam ediyor.

Aktaş'ın Çalışmalarını Sosyal Medyada gördü, Halk Gününde tanışmaya geldi.


Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş " HALK GÜNÜ BULUŞMALARI kapsamında vatandaşları makamında kabul etmeye devam  ediyor.


Ayda iki kez Halk Günü toplantısı yapan  Başkan V. Aktaş Sosyal Medya aracılığıyla da ilçede yapılan çalışmaları ve projeleri kamuoyuyla paylaşıyor.


Türkiye'nin çeşitli noktalarından Belediyenin Sosyal Medya hesaplarını takip eden vatandaşlardan bazıları Başkan V. Aktaş'a Sosyal medya üzerinden teşekkür ederken bazıları  bizzat makamına gelerek hem tanışıyor, hem de teşekkür ediyor.


Bunun son örneği Halk Günü toplantısında gerçekleşti. Kızının öğretmen olarak Suruç'a atamasından  #KONYA 'dan Suruç'a  gelen Sadi Can isimli vatandaş Başkan V. Aktaş'ın Sosyal Medya aracılığıyla gördüğünü belirterek Halk Günü Toplantısına katıldı Başkan V.Aktaş'a bir Konya'lı olarak teşekkür etti.


Konya'lı vatandaşı makamında kabul eden Aktaş  " Suruç ilçesine hoş geldiniz,  Suruç misafirperverdir her zaman bekliyoruz" dedi.
Sadi Can isimli vatandaş ise Başkan V. Aktaş'a ve Suruç'lulara misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Bir 2 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Konya'dan geldi Aktaş'a teşekkür etti.' görseli olabilir

Bir 2 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir