Okul Bahçelerine Oturma Bankları Ve Çöp Kutuları Yerleştirildi.

Yürüttüğü çalışmalarla eğitime destek veren Suruç Belediyesi, öğrenciler ve öğretmenler tarafından kullanılması için merkez ilçelerdeki 25 okulun bahçesine oturma bankları ve çöp kutuları yerleştirdi.

Yürüttüğü çalışmalarla eğitime destek veren Suruç Belediyesi, öğrenciler ve öğretmenler tarafından kullanılması için merkez ilçelerdeki 25 okulun bahçesine oturma bankları ve çöp kutuları yerleştirdi.
Açtığı kurs ve atölyelerde yüzlerce öğrencinin eğitim görmesini sağlayan Suruç Belediyesi, kentteki eğitim kurumlarına hem fiziki koşulların iyileştirilmesi hem de çevre düzenlenmesi konularında destek vermeye devam ediyor. Suruç Belediyesi, okul bahçelerinde öğrenci ve öğretmenler tarafından kullanılması amacıyla 750 adet oturma bankı yaptırdı. Öğrencilerin boş zamanlarında dinlemeleri ve sosyal etkinliklerinde kullanması için düşünülen oturma banklarını 25 okulda  Suruç Belediyesi ekipleri, okulların ve Suruç Belediyesi isminin yazılı olduğu 3 adet oturma bankını okul idarecilerinin belirlediği noktalara montajlıyor. Ekipler, ayrıca mevcut okulların bahçesine toplam 250 adet çöp kutusu da yerleştiriyor. Oturma bankları ve çöp kutularının montajlama işleminin kısa sürede belirtildi. Okul idarecileri yapılan bu hizmetten dolayı Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili ferhat SİNANOĞLUNA teşekkür etti.