BAŞKAN VEKİLİ SİNANOĞLU'NDAN HASTANE ZİYARETİ

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ferhat Sinanoğlu , Suruç Devlet Hastanesinde yatarak tedavi gören hastalara geçmiş olsun ziyaretin de bulundu.

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili  Ferhat Sinanoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı vekili Veysel Kızılay  ve Hastane Baş hekimi Dr Murat Yalçın ile birlikte hasta ziyaretlerinde bulundu.

Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet eden Başkan Vekili  Ferhat Sinanoğlu, ziyaretteki amaçlarının; rahatsızlıkları nedeniyle gününü hastanede geçiren hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu söyledi.

Her zaman olduğu gibi vatandaşımızın yanındayız

Hastaları ziyaret etmenin önemine değinen Başkan Vekili  Ferhat Sinanoğlu; “Hastalık ve sağlık insan için. Allah her şeyin hayırlısını versin. Hastanemizde tedavi gören tüm hemşerilerimize geçmiş olsun diyor, Allah’tan acil şifalar diliyorum. Biz annemizden babamızdan hasta olanı, yaşlıları ziyaret etmeyi gördük. Hastalara ve yaşlılara yaptığımız ziyaretler bizim kültürümüzün en güzel göreneklerinden biri. Bizi bir yapıyor, birbirimize yaklaştırıyor. Her zaman olduğu gibi biz hemşerilerimizin yanındayız. Görev yapılması gerekiyorsa, en başta insan sağlığı için, insan refahı ve huzuru ön planda tutularak yapılmalıdır. İhtiyaç duyulduğunda insanımızın iyi gününde ya da kötü gününde yanında olabilmenin gerekli olduğunu düşünüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hasta olan kardeşlerimize Allah’tan acil şifa yakınlarına da sabır ve kolaylıklar diliyorum” dedi.