Kırsalda yol atağı sürüyor

Suruç Belediyesi, kırsal mahallelerde vatandaşların yol ihtiyaçlarını gidermek amacıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında 1 mahallede daha çalışmalarını tamamlarken, 1 mahallede ise aynı anda stabilize yol yapım çalışmalarını devam ettiriyor.

Suruç Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, merkez ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarını, hummalı şekilde sürdürüyor. Kilitli beton parke döşeme, stabilize yol yapımı ve yeni yol açma çalışmalarını program dahilinde yürüten Fen İşleri Müdürlüğü, çalışmalarını bir bir tamamlayarak, yeni yolları Suruç  halkının hizmetine sunuyor.

Kırsal mahallelerde yürütülen çalışmalar kapsamında Kırsal Mahallelerinde yol yapım çalışmaları devam ediyor.  Yol yapım çalışmaları tamamlanan mahalle sakinleri, hizmetlerden dolayı Suruç  Belediyesi Başkan Vekili Tarık AÇIKGÖZ ve Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarına  teşekkür ettiler.

Devam  yol çalışmalarının yanında ihtiyaç duyulan bölgelerde de çalışmalar devam ediyor. ihtiyaç olan mahallelerde çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu bölgedeki çalışmalarını da kısa sürede tamamlamayı hedefliyor.

Öte yandan ekipler, acil olan mahallelerde  yürüttüğü çalışmalarını tamamladıktan sonra program çerçevesinde diğer mahallelerde çalışmalarını devam ettirecek.


Foto Galeri