BAŞKAN AÇIKGÖZ DESTEK VERİYOR SURUÇ'LU GENÇLER BAŞARIYA DOYMUYOR...

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkanı Tarık Açıkgöz spora ve sporcuya destek vermeye devam ediyor.

Suruç ilçesinde futbol başta olmak üzere amatörler spor klüplerine ve ilçe genelinde okullar ve bölgeler arası tüm spor dallarında sporun ve sporcunun yanında olan destek veren Başkan Açıkgöz sayesinde Suruç'lu gençler başarıya doymuyor.

İlçede son bir haftada çeşitli illerde yapılan bölgesel Salon Hokey müsabakalarında , Bocce şampiyonasında , voleybol müsabakalarında ve halk oyunlarında Suruç'lu gençler Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkanı Tarık Açıkgöz'ün verdiği malzeme desteğiyle şampiyonluklar kazanarak ilçeye kupa ve madalyalarla döndüler.

Başkan AÇIKGÖZ İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han ÖZDEMİR ve çeşitli illerde yapılan Salon Hokey müsabakalarında , Bocce şampiyonasında ve halk oyunları yarışmalarında dereceye giren sporcuları makamında kabul etti .

Sporcuları başarılarından dolayı kutlayan Başkan Açıkgöz " İlçemizde nüfus yoğunluğu bakımından gençler önemli bir yer tutuyor.Bizler imkanlar dahilinde gençlerimize destek olmaya devam ediyoruz. Yarınımızın teminatı olan gençlerimizi önemsiyoruz önemsemeye devam edeceğiz dedi.

Başarılı sporcularla hatıra fotoğrafı çeken Açıkgöz sporculara eğitim seti hediye etti.

https://www.urfahabersitesi.com/