Suruç'tan Viyana'ya…

Suruç Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Suruç Belediyesi Salon Hokey Klübü sporcusu Burhan Polat Avusturya’nın Viyana kentinde yapılacak olan U19 erkekler Champisonship 2 Avrupa Şampiyonası kadrosuna seçildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş Suruç Belediyesinin  destekleriyle Türkiye Şampiyonu  Hokey takımının  Suruç'tan Avrupa'ya sporcu gönderdiğini belirtti.Hiçbir başarının tesadüf olmadığına dikkat çeken Aktaş " Zaten bu başarıyı bekliyorduk " diye konuştu.

Göreve geldiği günden bu yana Suruç'ta  Belediyecilik hizmetlerinde olduğu gibi sportif alanlarda da bircok projeyi hayata geçirdiklerini belirten Başkan V. Aktaş " Hiçbir zaman desteğimizi esirgemediğimiz Salon Hokey takımımız ilk olarak Erkekler kategorisinde Türkiye Şampiyonluğu akabinde,  Kızlarda kategorisinde Şampiyonluk Kupası,  milli takıma gönderdiğimiz 4 sporcumuz ve şimdi de Avrupa'ya yani Avusturya'nın Viyana kentine göndereceğimiz Burhan Polat kardeşimizle göğsümüzü kabarttı. Bu gurur hepimizin. İşte Suruç farkı Yönetim Teknik heyet ve sporcularımızı canı gönülden kutluyorum desteğimiz devam edecek. " dedi.

Bir 13 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir Abit Bostancı dahil 14 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'TION' görseli olabilir

Bir 1 kişi, ayakta, açık hava ve ağaç görseli olabilir