ZABITALAR BAYRAM ÖNCESİNDE HAYVAN PAZARINDA DENETİMDE.

Suruç Belediyesine bağlı zabıta ekipleri canlı hayvan pazarında vatandaşların mağduriyet yaşanmaması amacıyla denetim gerçekleştirildi. Vatandaşları ve besicileri salgın kuralları konusunda uyaran ekipler, birçok noktada denetimlerde bulundu.

Suruç Belediyesine bağlı  zabıta ekipleri canlı hayvan pazarında vatandaşların mağduriyet yaşanmaması amacıyla denetim gerçekleştirildi. Vatandaşları ve besicileri salgın kuralları konusunda uyaran ekipler, birçok noktada denetimlerde bulundu.

Kurban Bayramı öncesi ticari faaliyetlerin gerçekleştirildiği alanlardan toplu taşıma alanlarına kadar pek çok bölgede denetim yapan ekipler  Vatandaşların güvenli ve huzurlu bir bayram geçirmesi adına 24 saat esasına göre çalışırken , ekiplerin  koordineli bir şekilde yapılan denetimlerinde vatandaşların sağlığının korunması hedefleniliyor.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, hayvan, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'REDMI NOTE REDMINOTE: 8 AI QUAD CAMERA CAMERA 2021/7/19 09:55' görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve yol görseli olabilir

Bir 1 kişi, ayakta ve açık hava görseli olabilir

Bir ayakta, açık hava ve şunu diyen bir yazı '35686893 REDMI NOTE 8 AI QUAD CAMERA 2021/7/19 09:55' görseli olabilir