AKTAŞ ÜNİVERSİTEYİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİ MİSAFİR ETTİ

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş üniversite sınavlarında başarılı olan ve iyi derece ile Üniversitelerin seçkin bölümlerine girmeye hak kazanan öğrencileri misafir etti, başarılarından dolayı tebrik etti.

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş  üniversite sınavlarında başarılı olan ve iyi derece ile Üniversitelerin seçkin bölümlerine girmeye hak kazanan öğrencileri misafir etti, başarılarından dolayı tebrik etti. 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Suruç Gençlik merkezi  Sorumlusu Mehmet Ali Eskiler ve üniversitelerin çeşitli bölümlerine merhaba diyen öğrencilerle bir araya gelen Aktaş onlarla sohbet etti görüş alışverişinde bulundu. 

 

Suruç'ta okuyan bir Gençlik olduğuna dikkat çeken Aktaş " Gördüğüm tablo beni gururlandırdığı kadar duygulandırdı da. Bugünün ortağı, yarının sahibi olan gençlerimizle bir aradaydık. Suruç'un  pırıl pırıl çocuklarının üniversite heyecanlarını paylaştık. İyi ki varsınız gençler! Yolunuz, bahtınız açık olsun.” dedi. 

Başkan V. Aktaş  geleceğin  teminatı olan gençlere yönelik yatırımlara hız kesmeden devam edileceğinin müjdesini vererek tüm öğrencilere Üniversite hayatlarında başarılar diledi.

Suruç'ta  5 öğrenci Tıp,   5 öğrenci Hukuk , 3 öğrenci  İlahiyat ,  1 öğrenci İngilizce ve  tercümanlık gibi seçkin bölümlere girmeye hak kazandı.

Bir 6 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'Aktaş başarılı öğrencileri misafir etti...' görseli olabilir

Fotoğraf açıklaması yok.

Bir 1 kişi, ayakta ve iç mekan görseli olabilir