Esnaftan Suruç Belediyesine Teşekür Plaketi

Suruç Belediyesine Bağlı Fen Ve Temizlik Işleri Müdürlüğünde Görevli Ahmet Çınar Konfeksiyoncular Çarşısı Esnafı Tarafından Üstün Gayret Ve Özverili Çalışmalarından Dolayı Teşekkür Plaketi Verilildi.

Belediyemizin Temizlik İşçisine Esnaftan Teşekkür Plaketi...
Suruç Belediyesine Bağlı Fen Ve Temizlik Işleri Müdürlüğünde Görevli Ahmet Çınar Konfeksiyoncular Çarşısı Esnafı Tarafından Üstün Gayret Ve Özverili Çalışmalarından Dolayı Teşekkür Plaketi Verildi.
İlçenin Esnaf Tarafından En Çalışkan Temizlik Görevlisi Seçilen Çınar'a Plaketini Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Han Özdemir Verdı...
Özdemir Çınarın Yaklaşık 20 Yıldır Temizlik Islerı Müdürlüğünde Görev Yaptığını Belirterek "Esnafımız Çalışkan Personelimizi Gayretli Ve Özverili Çalışmalarından Dolayı Plaketle Ödüllendirme Kararı Almışlar Bu Bızım Için Çok Sevındırıcı Bır Durum Ben Tüm Esnafımıza Belediye Başkanımız Sayın Ferhat Sinanoğlu’nun Selamını Getirdim Sayın Başkanın Adına Da Ayrıca Duyarlı Esnafımıza Bır Kez Daha Teşekkür Ediyorum Başkanımızın Talimatlarıyla İlçede Hizmet Seferberliği Başlattık Personelimizi Ayrıca Belediye Başkanlığımız Olarak Ödüllendireceğiz Dedı.
Suruç Belediyesinin Tüm Çalışanlarının Örnek Temizlik Iscısı Çınar Gıbı Çalışkan Ve Görev Aşığı Olduklarını Belirten Özdemir Esnafa Duyarlılıklarından dolayı Teşekkür Ettı.
Konfeksiyoncular Carsısı Esnaflarından Osman Kayhan Ise Temizlik Iscısı Kardeşimiz Bu Plaketi Fazlasıyla Hak Etti Bizde Ödüllendirdik Dedı.
Belediyenin Fen Ve Temizlik Işleri Kadrosunda 20 Yıldır Çalışan Temizlik Gorevlısı Ahmet Cınar Esnafa Teşekkür Ederek Hayatımda Ilk Defa Plaketle ödüllendirildim Herkese Teşekkür Ediyorum Dedi...
Ilk Defa Suruç Belediyesi Esnaftan Ödül Aldı
Öte Yandan Suruç'ta Kısıtlı İmkânlarla Belediyecilik Hızmetı Veren Suruç Belediyesinde Sımdıye Kadar Yapılan Başarılı Hizmetlerden Sonra Çalışmaları Takdir Eden Esnaf Ilk Defa Bır Temizlik Görevlisine Plaket Verdı.
Özdemir’e Fen Ve Temizlik Islerı Müdürü Hacım Polat, Şantiye Sefı Feridun Zamır Ve Zabıta Müdürü İbrahim Yavuzer’de Eşlik Ettı


Foto Galeri