SURUÇ'TA DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR...

Günün her saatinde mesai ayrımı yapmaksızın hizmet veren Suruç Belediyesinin çalışmaları takdir topluyor.

24 saat aralıksız çalışan Suruç Belediyesi yıllar sonra çift vardiya halinde ilçede temizlik çalışmalarına hız verdi.Sabahın erkan saatlerinde temizlik çalışmasına başlayan ekiplerimiz çalışmaları sazdece gün içine sığdırmıyor gece geç vakitlerde esnaf ve vatandaşların yoğun olduğu bölgelerde çift vardiya halinde temzilik çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Belediyemizin  yapmış olduğu çalışmalardan memnun olan vatandaşlara yetkililere teşekkür ederek , eskiden hiç yapılamaya temizlik çalışmalarım şimdilerde 24 saat yapılıyor yapılan hizmetlşerden memnunuz dediler.

Öte yandan Suruç Belediyesi gerek sosyal medya hesabından gerek Beyaz Masa gerekse vatandaşların dilekçe yolu ile birebir ilettikleri talepleri koordixneli bir  şekilde yetkili birimlere aktarak çözümü noktasında gereğini yapıyor.

İlçenin her bölgesinde baştyan aşağı temizlik çalışması yapan alt yapı ve üst yapı çalışmalarına aralıklsız olartak devam eden Suruç Belediyesi bunların yanında ilçemiz için büyük önem arz eden taziye evleri , okullar ve özellikle merkezi noktalara başta olmak üzere çalışmalarına devam ediyor.