Aktaş Kırsal Kesimde...

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş Kaymakam Refiki Sancar Batuhan Kurdu ile birlikte Kırsal mahallelerde incelemelerde bulundu.

Aktaş'ın ziyaretleri arasında önem arz eden bölgelerin başında Tahliye Suyu nedeniyle sular altında kalan mahalleler en başta yer alan bölgeler geliyor.

Başkan V.Aktaş Kaymakam Refigi Kurdu ile beraber sular altında kalan Akören mahallesinde  incelemelerde bulundu vatandaşlarla bir araya gelerek  çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

İncelemeleri sonrası açıklama yapan Aktaş" Taban suyunun yükselmesi bazı Kırsal mahallelerimizde yerleşim yerlerini maalesef sular altinda bırakıyor Belediyemiz ve DSİ'nin ortaklaşa çalışmaları ile gerekli müdahelelerimizi yapıyoruz vatandaşlarımızı da ziyaret ederek talep ve isteklerini yerinde dinliyoruz " dedi.   

Akören sakinleri ise  yapılan çalışmalar ve ziyaretlerinden dolayı Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş'a teşekkür ettiler.

Bir Hüseyin Yıldız dahil 6 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve ağaç görseli olabilir

Bir su kütlesi görseli olabilir

Bir açık hava görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, ağaç ve açık hava görseli olabilir

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir 6 kişi, ayakta duran insanlar, ağaç ve açık hava görseli olabilir

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir Hüseyin Yıldız dahil 3 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve ağaç görseli olabilir