GENÇLİK MERKEZİNİN İLK FİDANI AKTAŞ'TAN...

Açılışa artık sayılı günler kalan, mobilya ve iç dekorasyon montajları tamamlanmak üzere olan Suruç Gençlik Merkezi çok yakında gençlere kapısını açmaya hazırlanıyor.

Açılışa artık sayılı günler kalan,mobilya ve iç dekorasyon montajları tamamlanmak üzere olan  Suruç Gençlik Merkezi çok yakında gençlere kapısını açmaya hazırlanıyor.

Çalışmalarda sona gelen Gençlik Merkezinde son hazırlıklar yapılırken Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş Merkezde sık sık incelemelerde bulunuyor.

Kitap Kafe'den sosyal ve kültürel aktivitelere ,okuma salonlarından bir çok faaliyetin yapılacağı Gençlik Merkezinde duvarlara grafiti (boyama) çalışması yapılırken çevre düzenlemesi kapsamında ağaçlandırma çalışmasının yapıldığı merkezin  ilk fidanını Başkan V.Aktaş toprakla buluşturdu.

Suruç'un çok önemli bir projeye merhaba diyeceğinin altını çizen Başkan V.Aktaş " İlçemizde tam kapasiteli Gençlik Merkezimizi çok yakın bir zamanda gençlerimizin hizmetine sunacağız.Suruç genç nüfusu bakımından önemli bir yere sahip.Gençlerimiz eğitim noktasında önemli başarılara imza atıyor onlarla gurur duyuyoruz.Merkezimizden faydalanacak olan ziyaretçilerimiz ücretsiz wifi ve çay ikramindan yararlanacaklar, hayırlı uğurlu olsun. " dedi.

Bir Haydar Firathan dahil 5 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir Haydar Firathan ve Hüseyin Yıldız dahil 5 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir iç mekan görseli olabilir