SURUÇ'TA BAYRAMLAŞMA HEYECANI

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ferhat Sinanoğlu ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız Esnaf ve Vatandaşlarla Bayramlaştı.

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ferhat Sinanoğlu ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız Esnaf ve Vatandaşlarla Bayramlaştı.

Esnafları ziyaret edip hayırlı bayramlar dileyen Vekil Yıldız ve Kaymakam Sinanoğlu , alışveriş için çarşıya gelen vatandaşlarla da tek tek bayramlaştı. Bayramların milletimiz için birlik, beraberlik ve dayanışma günleri olduğunu belirten Yıldız  "Her yıl olduğu gibi bu yılda çarşı esnafımızı ziyaret edip, esnaf ve vatandaşlarımızın bayramını kutladık. dedi Suruç Belediyesi olarak bayram öncesi alışveriş yapan vatandaşlarımız ile çarşı esnafımızın herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için gerekli tüm önemleri aldıklarını belirten Sİnanoğlu , vatandaşlarımız için temiz ve düzenli bir ilçe olma younda var gücümüzle çalıştıklarını dile getirerek , Esnafımızda, vatandaşımızda bu durumdan memnun olduğunu söyleyerek herkesi sağlık ve huzur içerisinde, güzel  bir bayram geçirmelerini diliyorum diye konuştu.