Kaymakam ve Belediye Başkanımızın 10 Kasım Mesajı

"ÖZLEMLE ANIYORUZ"...

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 83. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.Aktaş mesajında " Bağımsızlığımızın mimarı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz.” dedi.

Varoluş mücadelesiyle dünyada bir çok ülkeye ilham kaynağı olan Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden yürümeye devam edeceklerini belirten Başkan V. Aktaş  yayımladığı mesajında “Yalnızca tarihimiz değil, dünya tarihi açısından da müstesna şahsiyetlerden biri olan ve Türk Milletinin bağrından çıkan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, elde ettiği zaferler ve kurucusu olduğu Cumhuriyetimizle saygın bir lider olarak, şanlı tarihimizdeki doldurulamayacak yerini almıştır.Türk Milleti olarak bu duygu ve düşüncelerle birlik ve beraberliğimizden hiç vazgeçmeyecek; her şart ve koşulda kenetlenmeyi bileceğiz. " dedi.

Kaymakam ve Belediye Başkan V.Aktaş " Bu kutsal vatanı korumak, gelecek nesillere daha  güçlü  bir Türkiye bırakmak için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Bu duygularla bu cennet vatan uğruna canını feda etmiş tüm şehitlerimizi yad ediyor, bağımsızlığımızın mimarı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 83. yıldönümünde rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz."dedi.

Bir 3 kişi ve yazı görseli olabilir