SURUÇ’TA VEKTÖRLE MÜCADELE ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Halkın huzuru ve sağlığı için çalışmalarını sürdüren Suruç Belediyesi, merkez ve kırsal mahallelerde ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.

Sulama kanalı ve sazlık bölgeleri başta olmak üzere ilçe merkezi ve kırsal bölgeler aralıksız ilaçlanıyor. Suruç Belediyesi tarafından ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde ilaçlama çalışmaları seri bir şekilde devam ediyor.

Belediye ekipleri, sivrisinek ve haşereyle mücadele çalışmaları kapsamında ilaçlama çalışmalarını gece saatlerine kadar sürdürüyor.

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İbrahim Güneş’in talimatları doğrultusunda girilmedik mahalle bırakmayan belediye ekipleri, bu anlamda halkın takdirini topluyor. Vatandaşların haşere ve sivrisinek olmadan rahatça yaşayabilmeleri için aralıksız çalışan ilaçlama ekipleri, vatandaşlara haşeresiz bir hayat sunuyor.

Yaz ayları dolayısıyla sivrisineklerin arttığı ilçe merkezi ve kırsalda, Suruç Belediyesi ekiplerinin çalışmalarıyla tüm haşereler yok oluyor. Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İbrahim Güneş, halkın sağlığının herseyden önce önemli olduğunu kaydederek, sivrisineklerden kaynaklı hastalıkların da bu şekilde önüne geçtiklerini belirtti. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Güneş, ayrıca Belediye ekiplerinin belirlenen program dâhilinde yaz ayı boyunca ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde çalışmalarına devam edeceğini söyledi.

İlaçlama çalışmalarından memnun olduklarını belirten vatandaşlar, Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İbrahim Güneş’e teşekkür ederek, çalışmaların devam etmesini istedi.


Foto Galeri