Başkan Vekili Güneş, Suruç Esnafını Ziyaret Etti

Suruç Kaymakamı ve  Belediye Başkan Vekili  İbrahim Güneş, ilçede yapımı devam eden 70.000 metrekare kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını Hürriyet, Dikili, Mızar mahallesinde inceledikten sonra  esnafları ziyaret etti. Esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Güneş, esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek talepleri dinledi.

 

Her fırsatta talep ve önerilerini almak ve çözüm üretmek amacıyla esnafları ziyaret eden Suruç Kaymakamı ve  Belediye Başkan Vekili İbrahim Güneş, Bir Milyoncular çarşısında esnaflarla bir araya gelerek alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti.

 

Çarşı işyerlerini tek tek dolaşarak esnafların istek, beklenti ve sorunlarını yerinde dinleyen Başkan Vekili Güneş, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Gönül belediyeciliği anlayışıyla çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Başkan Vekili Güneş,

“Esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza büyük önem veriyoruz. Çarşı esnafı ve vatandaşlarımızla görüşme yaparak istek ve taleplerini dinliyor; onlar için çözüm üretiyoruz. Her birinin, şehrimizin sosyal ve ekonomik dokusunda önemli bir rolü var. Çarşımızın renkli ve canlı atmosferini oluşturan esnaflarımız, şehrimizin de can damarı. Belediye olarak her alanda olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde her zaman esnafımızın, halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. İlçemizi daha da güzelleştirmek için neler yapabiliriz diye fikir alışverişinde bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın rahatlıkla alışveriş yapmaları için esnafımızla birlikte hareket ediyoruz. Esnafımızın güçlenmesi ve işlerini sürdürülebilir bir şekilde büyütmek için elimizden gelen her türlü desteği sağlamaya kararlıyız. Hep birlikte el ele vererek Suruç ilçemizi kalkındıracağız” diye konuştu.