​GETİR KATI ATIĞI AL HEDİYENİ...

Suruç Belediyesi tarafından Qudra 2 desteğiyle yürütülmekte olan Çevre yönetimi ve sıfır atık projesi kapsamında önemli bir projeye daha imza attı.

Suruç Belediyesi tarafından Qudra 2 desteğiyle yürütülmekte olan Çevre yönetimi ve sıfır atık projesi kapsamında önemli bir projeye daha imza attı. 

Suruç Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından  'Qudra 2 desteğiyle' yürütülmekte olan sıfır atık projesi  kapsamında 3 ay içerisinde  Belediye Başkanlığımızın Fen İşleri Müdürlüğü alanında bulunan  Katı Atık merkezine en çok Katı Atık getiren 10 kişiye market alışverişlerinde kullanacağı hediye çeki verilecek proje kapsamında öğrencileri de unutmayan Suruç Belediyesi en çok Katı Atık getiren 250 İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine ise  Kırtasiye kiti hediye edecek.

Proje kapsamında en çok Atık getiren ve 250 içerisinde yer alacak öğrenciler ise Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş'ın davetlisi olarak kahvaltı programına katılacak. 

Detaylı bilgi  için  Suruç Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne 0 414 611 80 74 nolu telefondan dahili 130'u taşlayarak yada projenin
0 (539) 579 34 64 nolu GSM numarasından ulaşabilirsiniz.
#qudraprogramme

Bir bir veya daha fazla kişi, su kütlesi ve şunu diyen bir yazı 'ambalaj| atıkları çöp değidir Ambalaj atıklarımızı aynı biriktirelim Ülke ekonomisine katkıda bulunalım Doğal kaynaklarımızı ve çevreyi koruyalım. Getir Katı Atığı ...AI hediyeni 10 kişiye Market Hediye Çeki 250 Öğrenciye Kırtasiye Kiti' görseli olabilir